Ослободете се од негативната енергија во домот

12 ноември 2018


Негативната енергија придонесува за лошо расположение, кавги со Вашите блиски луѓе и колегите, нервоза, тага, песимистичка перцепција на нештата, па дури и депресија. Велат дека некои предмети едноставно ја привлекуваат негативната енергија, па затоа би требало да се ослободите од нив.

Во продолжение 5 нешта кои треба да ги отстраните од Вашиот дом...

Целата содржина прочитајте ја ТУКА

Објавено:
12 ноември 2018
Категорија: 
Архитектура
Прочитано:
504 пати