Божиќ во семејството на Џеј Ло

26 декември 2018

Џенифер Лопез нема проблем со објавување фотографии од нејзиното семејство на социјалните мрежи.

Напротив, многу често, приватните моменти со нејзините деца и партнер Алекс Родригез, таа ги споделува со своите фанови на Инстарам.

Така и овој пат, божиќната атмосфера во нејзиниот дом таа ни ја пренесе преку неколку семејни фотографии што ги објави на нејзиниот профил на Инстаграм.

Топол, идиличен, празничен амбиент во кој членовите на семејството, сите облечени во пижами со кариран дезен, си разменуваат подароци.

Ѕирнете како изгледа Божиќ во домот на Џеј Ло...

 

 

Објавено:
26 декември 2018
Категорија: 
Актуел
Прочитано:
2.074 пати