Емили Ратајковски во секси издание за Revolve

8 јули 2015

Откако минатото лето беше заштитно лице на брендот Revolve, атрактивната Емили Ратајковски е нивниот прв избор и за оваа летна сезона.

Во куси парчиња, летни фустани и костими за капење, Ратајковски уште еднаш покажа зошто е еден од омилените модели на денешницата. Низ фотографиите таа сосема го претставува летниот сексапил, кој веруваме секоја жена посакува да го има. Со бохо нота, Revolve верува дека токму нивните парчиња ќе бидат омилениот избор на младите девојки.

Погледнете:Emily-Ratajkowski-Revolve-Clothing-Campaign (1)

Emily-Ratajkowski-Revolve-Clothing-Campaign

Shop-lookAnna-Kosturova-Bikini-Top-74Bottom-74

Shop-lookCapulet-Fringe-Suede-Bra-165

Shop-lookCapulet-Fringe-Suede-Bra-165Tularosa-Penelope

Shop-lookCMeo-Pyramids-Top-143Jennifer-Kate-Suede-Mini

Shop-lookMotel-Anderson-Dress-65

 

Објавено:
8 јули 2015
Категорија: 
Актуел