Инспиративни летни стајлинзи во италијански Glamour

8 јули 2013

Неверојатен летен и секси едиторијал на унгарскиот модел Софи Среј за јулското издание на италијански Glamour. Фотографиите се изработени од Алваро Бомуд Кортез, а дизајните се стилизирани од старана на Едоардо Марчори.

 

 

Објавено:
8 јули 2013
Категорија: 
Актуел