Лана дел Реј на насловната страна на L'Uomo Vogue

27 октомври 2014

lana-del-rey-francesco-carrozzini-photos01

Убавата пејачка Лана дел Реј ќе го разубави најновото издание на L'Uomo Vogue. За фотографиите е задолжен Франческо Карозини, а направени се како да се фотографирани низ телевизиски екран. Комбинациите се мошне шик, фрзурата е ретро брановидна, а карминот е во изразена црвена нијанса, што ја прави пејачката уште посексапилна.

Дел од фотографиите ви пренесуваме и во продолжение:

lana-del-rey-francesco-carrozzini-photos02lana-del-rey-francesco-carrozzini-photos03lana-del-rey-francesco-carrozzini-photos04

Објавено:
27 октомври 2014
Категорија: 
Актуел