Неделна доза Инстаграм #3

9 септември 2016

Со оглед на тоа дека неделава е актуелна Њујоршката модна недела, предиов се актуелни и промоциите на есенските парчиња на high street брендовите, а уличната мода е во својот зен, Инстаграм беше преплавен со содржини со хаштагот fashion. Тука правиме селекција на оние кои сметаме дека се интересни за вашето внимание. Нашата неделна доза Инстаграм во продолжение:

mihanomomosa

 

aliciakeys

 

badgalriri

 

bakery_by_ploy

 

elenaluka_mk

 

interiorstyled

 

majestic.at

 

metexm

 

mirelaforic

 

ootdmagazine

 

sofijafiligranska

 

tomford

 

dolcegabbana

 

streetstyled

 

Објавено:
9 септември 2016
Категорија: 
Актуел
Прочитано:
238 пати