Први фотографии од свадбата на Каролина и Михаил

23 септември 2017

Нашата поп ѕвезда Каролина Гочева и уметникот Михаил Корубин, денеска ја официјализираа својата врска и стапија во брак.

Каролина за својот посебен ден одбра романтична, транспарентна венчаница, комбинација на винтиџ и модерна естетика, во која изгледа магично.

На нејзиниот Инстаграм профил веќе се објавени и првите фотографии од прославата која е организирана во хангарот на спортскиот аеродром Стенковец, што и дава дополнителна уникатна нота на оваа убава приказна.

 

 

 

 

 

 

A post shared by Vesna Petrusevska (@bejbimama) onSep 23, 2017 at 11:33am PDT

 

Објавено:
23 септември 2017
Категорија: 
Актуел
Прочитано:
14.311 пати