Тајните на љубовта во магично шишенце парфем

24 април 2017

Тајните на љубовта е новата колекција на парфеми дизјанирана и создадена од Мартина Микалеф.

Љубовта е став за елеганција, гламур...

Љубовта е интензивно чувство, сензуалност.

Љубовта ти ја носи среќата во животот.

Љубовта е единствено искуство за романтични парови.

Љубовта е страст.

Овој парфем е љубов на прв поглед со заводливи миризливи ноти.

„Secrets of love“, сон кој ќе го сонувате постојано. Затворете ги вашите очи и овој волшебен мирис ќе ве однесе во светот на љубовта и страста.

*Спонзорирана објава 

ИТ козметикс 

 

Објавено:
24 април 2017
Категорија: 
Актуел
Прочитано:
156 пати