Викенд комбинации – топли, лежерни и удобни

4 јануари 2019

Ни следува празничен, продолжен и студен викенд. Идеални услови за да го поминеме овој викенд со пријателите и семејството. Доколку имате во план да отпатувате надвор од градот, да посетите некое планинско место или едноставно да го искористите слободното време за да се видите со драги луѓе, ние ќе ви предложиме неколку супер викенд стилски комбинации – топли, лежрни и удобни.

Селектиравме неколку интересни примери како истовремено да ви биде топло, а сепак да изгледате урбано и кул.

Погледнете ја галеријата во продолжение и кажете ни го вашиот фаворит.

 

Објавено:
4 јануари 2019
Категорија: 
Актуел
Прочитано:
1.527 пати