Викторија Бекам со нов предизвик пред себе

29 ноември 2018

Славната дизајнерка Викторија Бекам се покажа како одличен стратег во бизнисот, покрај тоа што важи и за една од најпрогресивните модни креаторки.

На позитивно изненадување на нејзините обожаватели и следбеници на социјалните мрежи, таа деновиве објави дека наскоро започнува нов проект.

Се работи за нејзин You Tube канал, каде таа преку различни видео туторијали и содржини, ќе дава модни и совети за убавина.

Како што пренесуваат сите светски медиуми, нејзините фанови веќе се во очекување на овој нов проект што Викторија го најавува во рамките на нејзината јубилејна година – една деценија од нејзиниот бренд.

Објавено:
29 ноември 2018
Категорија: 
Актуел
Прочитано:
668 пати