Црвени модни додатоци за оваа сезона

8 септември 2013

Колекција „Rockstud Rouge“ е исклучително во знакот на црвената нијанса и е украсена со црвени нитни. Покрај популарните шпиц сандали, Валентино во колекцијата додаде неколку препознатливи модели и им даде сосема нов изглед благодарение на црвената боја. Мини колекцијата е составена од чевли, балетанки, чанти и нараквици во три различни големини.

Објавено:
8 септември 2013
Категорија: 
Колекции