Springfield најавува пролет во џинс

8 февруари 2019

Весело и лежерно, клучниот изглед без размислување и „полн погодок" е еднобојната џинс комбинација која се појавува како највпечатлив тренд оваа пролет, па Денот на вљубените е одличен повод за да го започнете овој ритуал на облекување.

Бела, црвена и бледо сина за неа, а бело-сива, морнарско сина и светло сина за него.
Комбинацијата е во целосен „деним" дух, составена од тексас јакна + џинс, а дел од колекцијата е еко пријателска од линијата Re[eco]nsider.

Овој Валентајн одберете ја соодветната боја и носете ја од глава до пети.

Објавено:
8 февруари 2019
Категорија: 
Колекции
Прочитано:
520 пати