Валентино предлага пролет во знакот на војничкиот принт

17 декември 2013

Модните додатоци ќе бидат дополнително камуфлирани со јаки нијанси како што се жолтата, портокаловата, сината и розовата. Ова не се однесува само на патиките и еспадрилите, туку и на салонките, балетанките, чантите и апостолките кои се изработени во соработка со брендот Havaianas

Објавено:
17 декември 2013
Категорија: 
Колекции