Направете сами супер полици од картонски кутии

21 март 2017

Искористете го првото слободно време за еден интересен и креативен ангажман што ќе ви помогне да си го разубавите омиленото катче во домот.

Се работи за супер стилски полици што може да ги изработите во домашни услови, без притоа да потрошите многу финансии, а единствено ќе ви бидат потребни картонски кутии во соодветна големина.

Во видеото во продолжение е објаснет целиот процес како сами да ги изработите овие украсни полици.

Објавено:
21 март 2017
Категорија: 
Направи сам
Прочитано:
679 пати