Овој викенд резервирајте го за интензивен колорит.

Ние ви препорачуваме да одберете интензивно зелена-жолта нијанса, која сезонава важи за хит и во уличната мода.

Одбравме дводелна комбинација од блуза и панталони во иста нијанса, а одлично ќе ја вклопите со бели патики.

Ова е интересен аутфит и за саботна журка, доколку ја имате во план.

Објавено:
6 април 2019
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
614 пати