Секогаш е тешко да се вратиме на редовните обврски по неколку дена одмор, па денеска да го направиме тоа со стил.

Овој четврток носиме целосно бела комбинација составена од бели фармерки над глуждовите и џемперче во иста нијанса.

Одозгора, утрово комбинацијата надополнете ја со стилско мантилче во крем нијанса и секако, шик чанта и впечатливи чевли.

Имајте убав ден!

Објавено:
2 мај 2019
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
602 пати