Белата е секогаш добар избор во пролетно-летната сезона. Ние за денеска ви предлагаме еден краток без ракави. Она што го прави посебно интересен се нитните.

Го комбинираме со бели сандали со транспарентна потпетица.

На крајот додаваме ранче во истите нијанси, а вие земете ги омилените очила за сонце и уживајте во топлиот и сончев ден!

Ви посакуваме убав четврток!

Објавено:
31 мај 2018
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
338 пати