Денеска одберете црвено. Независно дали тоа ќе биде некој моден додаток или парче облека, црвената боја нека го освежи вашиот зимски стајлинг.

Ние ви предлагаме да одберете црвени чизми до глужд, што оваа сезона се ултра популарни.

Акцент ставете на дебел, плетен џемпер со висока јака, исто така во црвена нијанса и комбинирајте го со џинс.

Комбинацијата надолопнете ја со мини чанта со интересни апликации.

Објавено:
30 ноември 2017
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
448 пати