Претпоследниот ден од работната недела поминете го во едноставна комбинација составена од две клучни парчиња кои се супер тренди.

Носиме едноставни фармерки и ги комбинираме со неодолива маичка на прерамки во неколку кафени нијанси.

Комбинацијата ја заокружуваме со кожени кафени папучи како вистински хит ова лето и тренди чанта во крем нијанса.

Имајте убав ден!

Објавено:
9 август 2018
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
544 пати