Драги дами, среќен 8 Март! 

Ви посакуваме секогаш да бидете почитувани и силни. 

А нашата денешна комбинација ја боиме во светли и свежи бои. За денеска ви предлагаме широко здолниште со висок струк, со риги во разни бои. 

Го комбинираме со бела кошула со карнери на ракавите и бордо кратка кожена јакна.

Стајлингот го заокружуваме со жолти чевли и чанта. 

Имајте убав ден!

Објавено:
8 март 2018
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
577 пати