Претпоследниот ден од скратената работна недела поминете го во елегантна комбинација составена од широки панталони и куса маичка без ракави. Елегантната комбинација надополнете ја со високи потпетици во црна боја и чанта во риги. Од накит, денеска носиме слатки обетчиња и и часовник што ќе внесат дополнителен луксуз во вашата комбинација.

Објавено:
26 август 2015
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
1.194 пати