Овој петок носиме црно-бела комбинација која важи за безвременска.

Наш предлог е мал црн фустан со бела јака, што ќе го комбинирате со тренди чизми до глужд.

Комбинацијата може да ја надополните со мини ранче со синџирче во сребрена боја и кружни обетки.

Црвениот кармин резервирајте го за вечерното излегување.

Објавено:
6 октомври 2017
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
728 пати