Крајот на работната недела, заокружете го со впечатлива комнбинација.

Одберете панталони во широк крој со егзотичен принт.

Комбинирајте ги со асиметричен краток топ, со прерамка на едното рамо во изразена кафена боја.

Стајлингот финиширајте го со женствени сандали на потпетица со ремени.

Објавено:
11 август 2017
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
254 пати