Последниот ден од работната недела поминете го во шик комбинација составена од прекрасно кафено здолниште со интересни детали во долниот дел и слатко џемперче во неколку бои. Комбинирајте ги со куси чизмички и чанта во иста нијанса, а секако не заборавајте ја и вашата омилена стилска јакничка.

Имајте прекрасен викенд!

Објавено:
11 декември 2015
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
1.207 пати