Конечно петок! Најубавиот ден од неделата е пред нас, па прославете со шик комбинација во која ќе се чувствувате прекрасно каде и да се појавите.

Денеска носиме сино фустанче на преклоп со ситни бели цветчиња како едно од омилените летово поради неговата лежерност и удобност.

Го комбинираме со едноставни бели патики кои се совршени за надополнување на секоја комбинација, а и се супер удобни.

Најинтересен моден додаток денеска е оваа плетена чанта која е најголем хит кај познатите дами летово.

Уживајте во омилениот петок!

Фото: Pinterest/Lulus

Објавено:
22 јуни 2018
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
565 пати