Првиот ден од работната недела поминете го во стилска сино – розова комбинација составена од boyfriend фармерки комбинирани со нежна тренди блузичка во розова боја. Бидејќи температурите надвор засега се одлични, не двоумете се да ја надополните комбинацијата со тексас јакна и стилски патичиња кои ќе бидат вистински хит оваа пролет. Носиме и сина чантичка со реси и накит во сребрена нијанса.

Направете го овој понеделник поубав од кога и да е!

Објавено:
7 март 2016
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
998 пати