Првиот ден од работната недела после продолжениот викенд, поминете го во прекрасно фустанче во сина боја со слатка панделка во црна нијанса. Комбинирајте го со црни балетанки со ремчиња и чанта во иста нијанса. Бидејќи и за денеска се најавени многу високи температури, задолжително со себе понесете и очила за сонце и стилска шапка која е must have за секое лето.

Уживајте во долгото, топло лето!

Објавено:
20 јуни 2016
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
388 пати