Првиот ден од работната недела поминете го во стилска сиво – црна комбинација составена од црно фустанче до колената и топол сив џемпер. Комбинацијата надополнете ја со интересна црна пелерина со што ќе добиете една интересен слоевит изглед. Чизмите денеска се црни и до колената, а што се однесува до модните додатоци, единствено потребна ви е оваа стилска чанта за уште повпечатлив изглед. Имајте успешен старт на работната недела! 

Објавено:
20 февруари 2017
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
530 пати