Првиот ден од работната недела поминете го во топло жолто џемпер – фустанче комбинирано со стилско капутче со интересно закопчување во горниот дел. Комбинирајте со модерни чизмички до глужд и волуменозна чанта што одлично ќе се вклопи во вашиот денешен стајлинг. Не дозволувајте лошото време надвор да ви го расипе понеделничкото расположение.

Објавено:
29 февруари 2016
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
821 пати