Оваа сабота сме расположени за елегантна, дамска комбинација.

Како предлог ви посочуваме слоевит спој на неколку парчиња претежно во кафени тонови.

Миди здолништето со висок струк го комбинираме со ролка, со кафени чизми до колена, а аутфитот го заокружуваме со капут и шал во карамела нијанса.

Уживајте во викендот!

Објавено:
8 февруари 2020
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
1.009 пати