Сабота во сафари комбинација - кошула и кратки бели панталони

10 август 2019

Оваа сабота сме расположени за лежерен  ултра стилски сафари аутфит.

Кошула во кафена нијанса, изработена од пријатен материјал, ја комбинираме со бели, кратки панталони.

Комбинацијата може да ја надополните со дискретен накит или марама на глава.

Оваа комбинација е одличен избор и за излегување во град и за коктел на плажа за време на вашиот летен одмор.

Објавено:
10 август 2019
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
555 пати