Оваа сончева сабота одберете комбинација која го одразува духот на летото - а има ли посоодветна боја за таков аутфит од сончевата, жолта?

Ви препорачуваме фустанче во едноставен крој, без ракави, во нијанса на жолта боја.

Комбинирајте го со сандали на врзување, со испреплетени тенки ленти во црна варијанта.

Комбинацијата заокружете ја со сламен шешир со натпис.

Имајте убав викенд!

 

Објавено:
5 август 2017
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
360 пати