Утринава нè израдува сонцето и внесе дополнително позитивно расположение. Нашата денешна предлог комбинација е во беж нијанси, што секогаш е актуелни, а особено кога се работи за сезона есен-зима.

Карирано беж здолниште со апликации е трендовско парче, кое го комбинираме со блуза од крзно со златни детали.

На тоа додаваме беж капут и високи чизми во слична нијанса.

Чантата е мала со црно-бели детали и интересна тока.

Имајте убава среда!

Објавено:
6 декември 2017
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
1.143 пати