Сигурни сме дека сите би сакале денов да го поминеме дома, но исто така веруваме дека повеќето од вас во моментов нè читаат од работното место.

Нашиот денешен предлог е една деловна, но топла комбинација.

Бела класична кошула е во комбинација со фустан со кратки ракави и широко здолниште.

Комбинацијата ја заокружуваме со високи темноцрвени чизми.

Ви посакуваме убав ден!

Објавено:
5 февруари 2020
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
658 пати