Денеска е најсреќниот ден од неделата, а по тој повод носиме шик комбинација со акцент на овие стилски панталони во жолта боја.

Панталоните се широки надолу и со висок струк, а ние ги комбинираме со топла ролка која изгледа одлично заедно со панталоните.

Комбинацијата надополнете ја со капутче по ваш избор, стилски чевли и чантичка во иста боја како панталоните.

Имајте супер ден!

Објавено:
13 февруари 2019
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
800 пати