Среќниот ден од работната недела поминете го во елегантна сива комбинација составена од сиви панталони со висок струк и џемперче во иста нијанса. Комбинирајте ги со црни високи потпетици и чанта во иста боја со чевлите. Веќе е сезона на зимските шапки, па денеска комбинирајте една во црна нијанса што совршено ќе ви прилега во стајлингот.

Објавено:
30 септември 2015
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
1.082 пати