Најсреќниот ден од неделата поминете го во тренди комбинација составена од неколку шармантни парчиња. Денеска носиме плисирано здолниште во кафена нијанса комбинирано со нежна кошулка и црна кожена јакничка. Комбинацијата надополнете ја со тренди чевлички и слатко ранче што совршено ќе го надополни стајлингот. Во зависност од комбинацијата и расположението, одберете ја и нијансата на карминот што денеска дополнително ќе ве истакне.

Објавено:
2 март 2016
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
926 пати