Позната блогерка Блер (Atlantic-Pacific) избра широко здолниште во жар-црвена боја и блуза со црно-бели линии, а стајлингот го надополни со чевли од Валентино и чанта на Селин. Класичен изглед финиширан со модернизиран крој на здолништето и со интересен накит.

fahello again 055

fahello again 002

fahello again 064

fahello again 080

fahello again 110

 

Објавено:
26 април 2013
Категорија: 
Стајлинг на денот