Кончено викенд и конечно време за убави нешта. Денешната комбинација ни е комплетно во џинс, бидејќи ќе ви биде идеална за повеќе пригоди.

Тесно фустанче со карнер во горниот дел и голи раменици, во комбинација со тексасни сандали и чанта.

И да одите на прошетка со партнерот или пријателите или пак да имате целодневна агенда, во овој стајлинг ќе се вклопите речиси секаде.

Секако модните додатоци можете да ги менувате по својот сензибилитет и не ви останува ништо освен да уживате!

Имајте убав викенд!

Објавено:
6 мај 2017
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
425 пати