Овој викенд имаме супер предлог идеја за кежуал и кул стајлинг!

Принтот во пруги е секогаш актуелен, па овој пат избравме блуза во пруги и ја комбиниравме со килоти во беж нијанса.

Комбинацијата ја надополнуваме со патики, мини чанта во кафени тонови и качкет.

 

Објавено:
9 март 2019
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
768 пати