Овој вторник му се враќаме на безвременскиот џинс.

Бираме модел со висок струк и го комбинираме со едноставна бела маичка.

Стилски акцент на оваа комбинација додаваме со изборот на блејзер со кариран дезен и сет накит: рачен часовник, обетки, ланче и нараквици.

Имајте убав ден!

Објавено:
3 септември 2019
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
1.015 пати