Нашиот денешен предлог се широки панталони во портокалова нијанса. Ги комбинираме со бела блузичка на долги ракави, со црни риги.

Сандалите се наш избор за обувки, но со оглед на временските услови, можете да ги замените со други чевли на висока потпетица.

Комбинацијата ја разигравме со модните додатоци. Чантата и обетките ни се исто така со портокалови нијанси, но во колор-блок варијанта.

Ви посакуваме убав ден!

Објавено:
15 мај 2018
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
584 пати