Овој вторник сме расположени за безвеменскиот тренч мантил што е идеален избор за оваа есенска сезона.

За уште повпечатлив изглед, одберете мантил во нежно розова боја и комбинирајте го со џинс и памучна блуза во пруги.

Со оглед на тоа дека се најавува сончев ден, сè уште имате фора да ги носите омилените еспадрили на платформа.

 

Објавено:
3 октомври 2017
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
722 пати