Денешниов  ден одберете комбинација во која ќе се чувствувате пријатно и топло, на овие веќе есенски температури.

Наша препорака е да го облечете вашиот омилен џинс и да го комбинирате со блуза во пруги.

Време е да го извадите од плакар и есенското палто кое совршено ќе се вклопи во оваа варијанта, како и чизмичките до глужд со ниска потпетица.

Објавено:
26 септември 2017
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
714 пати