Во денешниот стилски двобој ни се две егзотични дами, што овој пат избрале иста креација. 

Кајли Џенер и Ријана изгледа веднаш се вљубиле во комбинезонот со реси на The Dolls House Fashion. 

Кајли кон крајот на јануари се појави во Коста Рика токму во оваа креација.

Но, пред неа Ријана го носеше, но во зелена боја, и го комбинираше со чокер и обетки, додека Кајли не носи накит.

На која подобро ѝ стои?

Објавено:
8 февруари 2017
Категорија: 
Стилски двобој
Прочитано:
756 пати