Шарениот накит не е резервиран само за летниот период од годината, па токму поради тоа во мода сеуште се златните ѓердани со јаки детали, перли и сребрени ѓердани со разни принтови. Во прилог одбравме 10 впечатливи ѓердани од Pull&Bear кои ќе внесат шаренило во вашиот аутфит.

Објавено:
4 ноември 2013
Категорија: 
Модни додатоци