11 интересни модели на чанти во форма на вреќа

18 ноември 2013

Како и се друго во модата, така и во однос на модните додатоци се прави класична ретроспектива. Па така доколку сакате да купите нова чанта која истовремено ќе биде тренди, а и практична набавете си модел во форма на вреќа која одлично се вклопува како за дневни, така и за вечерни излегувања.

Зара Зара

Доколку сеуште не сте се одлучиле за чанта, во продолжение погледнете ги 11 најинтересни модели на bucket чанти од Марк Џејкобс, Клое, Зара, Филип Лим и

Манго.

Објавено:
18 ноември 2013
Категорија: 
Модни додатоци
Тагови: 
чанти вреќа bucket