Дизајнерот Хенри Холанд дизајнираше хулахопки за Топшоп

22 октомври 2013

Со дезен од симболи на долар, палми и букви се новите хулахопки на брендот Топшоп дизајнирани од Хенри Холанд. Оваа ексклузивна колекција вклучува три модели на различни хулахопки, кои се очекува да станат едни од највпечатливите за оваа сезона. Доколку ви се допаѓаат можете да ги набавите преку онлајн продавницата на Топшоп.

 

Објавено:
22 октомври 2013
Категорија: 
Модни додатоци