H&M има симпатична линија костими за капење за актуелната сезона

18 јули 2018

Доколку сè уште не сте го одбрале вашиот нов костим за капење за оваа сезона, тогаш сигурно во изборот ќе ви помогне H&M.

Во нивната актуелна линија на костими за капење ќе наидете на различни модели, од такви со едноставен и минималистички дизајн, до необични со впечатливи принтови.

Со оглед на тоа дека меѓу актуелните тенденции летово се ретро моделите, асиметричните кроеви, како и оние со карнери – во понудата на H&M акцентот е ставен токму на таквите костими за капење.
Во галеријата погледнете дел од изборот.

 

Објавено:
18 јули 2018
Категорија: 
Модни додатоци
Прочитано:
801 пати