Ако сте љубители на практични и убави детали и секогаш барате нешто необично, тогаш морате да имате еден од часовниците што моментално се вистински хит низ целиот свет. Ги носат сите, од познати до студенти, а произведувачите се потрудија на пазарот да има достапни цел дијапазон од модели. Така луксузните модели на Boucheron, Hermes или Baume&Mercier  како и полесно достапните  Fossil, Lacoste и Michael Kors се во иста мера неодоливи. Независно од тоа за каква прилика се подготвувате дел од овие часовници  ќе ви одговараат на секаков стајлинг.

Објавено:
14 август 2013
Категорија: 
Модни додатоци